+48 664 05 60 60 biuro@deconsulting.pl

>>>>>>>>>>>warsztat  Wdrożenie RODO<<<<<<<<<<<

więcej szczegółów

Delivery Excellence Consulting

DE Consulting to polska niezależna firma, która specjalizuje się w dedykowanym doradztwie biznesowym i szkoleniowym – oferująca najwyższą jakość w dostarczaniu usług i w budowaniu długoterminowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu, dyskrecji i wsparciu klienta w procesie realizacji założonych celów.

DE Consulting – Delivery Excellence – powstała w celu zaadresowania potrzeb klientów w obszarze pozyskiwania wiedzy z najlepszych praktyk polskich i światowych, w zakresie rynkowych metod i procedur oraz tworzenia – w oparciu o tę wiedzę – zindywidualizowanych rozwiązań dopasowanych do celów, potrzeb i warunków klienta.

DE Consulting oferuje usługi doradcze oparte o sprawdzone metodyki oraz o wiedzę praktyczną uzyskaną z projektów wykonywanych w instytucjach/firmach zarówno polskich jak i zagranicznych, takich jak: NFZ, ZUS, TP, PGNiG, PKN ORLEN, Telecel-Portugalia, Polkomtel, KPN Holandia, Orange Romunia itp.

Wybrane usługi

Wybrane usługi oferowane przez DE Consulting, prowadzone przez specjalistów z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem korporacyjnym:

Analiza i doradztwo

Analiza i doradztwo biznesowe i architektoniczne na granicy biznesu i IT.

Wsparcie merytoryczne klientów

Wsparcie merytoryczne klientów w przeprowadzeniu postępowań przetargowych w IT wymagających znajomości rynku dostawców.

Interim management

Zarządzanie kompleksowymi programami i projektami o charakterze transformacyjnym na granicy technologii i biznesu.
+

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia z obszarów: RODO/GDPR, BPMN, BPMS, Zarządzanie Projektami, Value Creation, Value Selling, Digitalizacja/Transformacja cyfrowa, Zarządzanie zmianą.

Wsparcie organizacji

Wsparcie organizacji w procesie zmian i transformacji biznesowych w obszarach operacyjnym, technologicznym i sprzedaży rozwiązań biznesowych w kierunku
wyznaczonych celów.

Wsparcie przy demonopolizacji

Wsparcie klientów w przeprowadzeniu procesu demonopolizacji oraz uniezależnienia się od dostawców zewnętrznych w obszarach procesowo-organizacynym i technologicznym.

Realizacja kompleksowych projektów w imieniu klienta

W tym outsourcing z wykorzystaniem interdyscyplinarnych zespołów obejmujących specjalistów w zakresie: prawa, finansów, zarządzania projektami, sprzedaży a także analityków IT, konsultantów biznesowych – w zależności od konkretnych potrzeb klienta.

Usamah Afifi

Lider. Przedsiębiorca i menadżer, konsultant, wykładowca, trener i coach MLC.

Ma doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i dostarczaniu efektów biznesowych, począwszy od realizacji strategii, zarządzania zmianą i przebudowy procesu do wdrożenia rozwiązań informatycznych i outsourcingu – w takich branżach jak finanse, telekomunikacja, przemysł, handel i media.

Pracował m.in. dla PricewaterhouseCoopers, Optimus Lockheed Martin S.A., CGI w Polsce, Niemczech, Francji, Rosji, Portugalii, Rumunii, Czechach, Holandii, Emiratach Arabskich. Jest wykładowcą programów MBA i PZU MBA, oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

12 + 10 =